Zaloguj się

 
 
 
Pamiętaj mnie
Liczba odwiedzin: 6741
Piotr Sułkowski
Reżyser filmowy
Także: scenarzysta, aktor, reżyser II, autor teledysków, fotograf, montażysta, operator obrazu, scenograf

 
Liczba wyświetleń: 6741
Biogram Kilka słów o mnie
Rocznik, '83. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej (2016) oraz Etnologii i Antropologii Kultury Uniwersytetu Warszawskiego (2007).

Stypendysta Funduszu Popierania Twórczości ZAiKS (2021), programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci (2020) oraz programu „Młoda Polska” (2015). Laureat wielu nagród, w tym nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia dla studentów uczelni artystycznych (2013) oraz nagrody im. Wiesława Nowickiego (2015). Reżyser i scenarzysta najczęściej prezentowanego i nagradzanego za granicą polskiego filmu krótkometrażowego pt. "Play" (2018). Jego filmy przy których współpracował m.in. z Joanną Kulig, Andrzejem Chyrą, Adamem Woronowiczem, Mirosławem Baką i Justyną Wasilewską były prezentowane na ponad 200 festiwalach filmowych na całym świecie.
 
 

…opowiada o śmierci i miłości zarówno w filmach fabularnych jak i w swoich dokumentach. Te klasyczne tematy traktuje równocześnie z powagą dorosłego i fascynacją dziecka. Jego niepokojące filmy próbują odpowiedzieć na pytanie o Prawdę, choć niekiedy bardzo mroczną. Głównym atutem filmów Sułkowskiego jest głęboka analiza ludzkiej duszy i tego, co kieruje naszymi wyborami. Sceneria filmów oddaje stan wewnętrzny postaci, podczas gdy subtelna kompozycja kadru, głębia planu, zestawienie ujęć i ruch kamery sugerują istnienie równoległej rzeczywistości, zbliżonej do rzeczywistości snu.

M. Berthelius - krytyk filmowy


Filmy "Krasnale" i "Rozmowa" są dostępne do obejrzenia w całości na kanale reżysera w serwisie Vimeo.

Recenzja filmu “Play” - Bliżej Ekranu
- Wywiad z reżyserem - Magazyn Filmowy 2020r. , s. 78-79
- Film Play FB fanpage
- Film Krasnale FB fanpage
Piotr jest również aktorem - Portfolio aktorskie
Zakres działalności twórczej

Szczegółowe informacje dostępne po zalogowaniu

Film
Inne
Informacje ogólne

* poziom zaawansowany

Narodowość (Kraj)
Polska
Lokalizacja
Warszawa, Polska
Członkostwo
Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych (ZAPA), Stowarzyszenie Filmowców Polskich (SFP)
Nagrody i nominacje
Rok
Tytuł
Rodzaj
Festiwal / Instytucja
Nazwa
Kategoria
2021
Play
Selekcja
54th WorldFest-Houston International Film Festival, USA
Official Selection Finalist
Short Films
2021
Play
Selekcja
Independent Shorts Awards, LA, USA
2020 Annual Awards Finalist
Short Films
2020
Play
Nagroda
ARFF BERLIN - Around Films International Film Festival, Germany
Best Experimental Film
Short Film
2020
Play
Nagroda
Story Image Fest, London, UK
Jury Prize
Short Films
2020
Play
Nagroda
Student LA Film Awards, CA, USA
Best Actress in the Student Film (Joanna Kulig)
Student Film
2020
Play
Nagroda
Student LA Film Awards, CA, USA
Best Student Experimental Film
Experimental Films
2020
Play
Nagroda
White Deer International Film Festival, UK
Best Experimental Film
Annual Winner - 2019/2020 Season
2020
Play
Nagroda
16. ReelHeART International Film and Screenplay Festival, Toronto, Canada
Best International Short Film
International Shorts Competition
2020
Play
Nagroda
16. ReelHeART International Film and Screenplay Festival, Toronto, Canada
Best Short Film
Short Film Competition
2020
Play
Nagroda
St. Lawrence International Film Festival - SLIFF Online, NY, USA
Best Short Film - Feb 2020
Short Films
2020
Play
Nagroda
FEEDBACK Film Festival, Los Angeles, USA
Best Sound & Music
Audience Award
2020
Play
Nagroda
6. Beeston Film Festival, Nottingham, UK
Best Student Film - B Oscars
Student Films
2020
Play
Nagroda
Kalaburagi International Short Film Festival, India
Best Student Film
Student Films
2020
Play
Nagroda
IndieX Film Fest, LA, USA
Best Foreign-Language Short - bimonthly Film Festival - Feb 2020 Edition
Short Films
2020
Play
Nagroda
Moscow Film Party, Russia (Biannual Film Competition)
Best Experimental Film (January 2020)
Experimental Film Awards
2020
Play
Nagroda
1st VIDI.SPACE Film Festival, Virginia, USA
Best Editing - Ola Gowin
Best Editing Awards
2020
Play
Nagroda
1st VIDI.SPACE Film Festival, Virginia, USA
Best Cinematography
Cinematography Awards
2020
Play
Nagroda
1st VIDI.SPACE Film Festival, Virginia, USA
Best International Short
International Short Films
2020
Play
Nagroda
1st American Golden Picture International Film Festival, Jacksonville, Fl, USA
Best Short Student Film
Fiction Short
2020
Play
Nagroda
2nd Alwar International Film Festival, Rajasthan, India
Best Director Student Film
Film Fiction
2020
Play
Nominacja
Virgin Spring Cinefest, West Bengal, India
Golden Galaxy Awards
Student Films
2020
Play
Nominacja
Cult Critic Movie Awards (CCMA), West Bengal, India
Jean Luc Godard Award Nominee - November 2020
Student Films
2020
Play
Nominacja
16. ReelHeART International Film and Screenplay Festival, Toronto, Canada
Best Experimental Film
Experimental Film Competition
2020
Play
Nominacja
16. ReelHeART International Film and Screenplay Festival, Toronto, Canada
Best Cinematography
Short Films
2020
Play
Nominacja
16. ReelHeART International Film and Screenplay Festival, Toronto, Canada
Best Student/Thesis Film
Student Film Competition
2020
Play
Nominacja
16. West Chester Film Festival, Pennsylvania, USA
Best Art/Experimental Film
Art & Experimental Film
2020
Play
Nominacja
6. Beeston Film Festival, Nottingham, UK
Best Soundtrack & Sound Design
Soundtrack & Sound Design
2020
Play
Nominacja
6. Beeston Film Festival, Nottingham, UK
Best Cinematography
Cinematography
2020
Play
Nominacja
11. Idyllwild Cinema Fest, CA, USA
Best Screenplay Short
Screenplay Awards (Short Films)
2020
Play
Nominacja
11. Idyllwild Cinema Fest, CA, USA
Best International Short
International Shorts Award
2020
Play
Nominacja
11. Idyllwild Cinema Fest, CA, USA
Best Ensemble Cast
Ensemble Cast Awards (Short Films)
2020
Play
Nominacja
11. Idyllwild Cinema Fest, CA, USA
Best Cinematography Short (Remik Wojczek)
Juan Ruiz Anchia Cinematography Awards (Short Films)
2020
Play
Wyróżnienie
Oniros Film Awards, Saint-Vincent, Italy
Honorable Mention - International Monthly Competition, January 2020 Edition
Experimental Films
2020
Play
Selekcja
2nd Indian International Short Film Festival, West Bengal, India
Official Selection
CINEMASCOPE Awards
2020
Play
Selekcja
STORY IMAGE Film Festival, London, UK
Official Selection - Annual Event
Live-action Narrative Short
2020
Play
Selekcja
6th Open World Toronto Film Festival (OWTFF), Canada
Official Selection - Annual Event
Shorts
2020
Play
Selekcja
Festival Angaelica, CA, USA
Official Selection
Short Films
2020
Play
Selekcja
Out of the Can Film Festival, Derby, UK
Official Selection
Short Films
2020
Play
Selekcja
Diamond Star International Film Festival, Malaysia
Official Selection
Short Films
2020
Play
Selekcja
Baltimore Next Media Web Fest, Maryland, USA
Official Selection
Shorts
2020
Play
Selekcja
Highlands Film Fest, New Jersey, USA
Official Selection
Shorts
2020
Play
Selekcja
28. Curtas Vila do Conde - International Film Festival, Portugal
Official Selection/Screening
Polish Panorama (Najlepsze polskie krótkie metraże ostatnich lat)
2020
Play
Selekcja
Silvereye International Film Festival, New Jersey, USA
Official Selection
Short Films
2020
Play
Selekcja
Feodosiya International Film Festival (FIFF), Republic of Crimea, Russia
Official Selection
Student Film
2020
Play
Selekcja
RojaL Film Festival, Roja, Latvia
Official Selection - Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
Believe Psychology Film Festival, LA, USA
Annual Competition
Short Film
2020
Play
Selekcja
After Hour Film Festival, 2nd season
Official Selection: bi-annual online film festival
Thriller Short
2020
Play
Selekcja
Not So Happy Film Festival, Västra Ämtervik, Sweden
Yearly Competition - Official Selection
Short Films
2020
Play
Selekcja
American Golden Picture IFF, Jacksonville, FL, USA
Yearly Competition - Official Selection
Fiction Short Films
2020
Play
Selekcja
Bastalavista International Genre Film Festival, Hannover, Germany
Official Selection - Annual Event
Short BAST & Audience BAST Competition
2020
Play
Selekcja
5. Barnes Film Festival, London, UK
Official Selection - Annual Event
Short Film Competition
2020
Play
Selekcja
White Nights Film Festival, St. Petersburg, Russia
Official Selection - Annual Event
Student Films
2020
Play
Selekcja
Bute Street Film Festival, Luton , UK
Official Selection - Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
16. West Chester Film Festival (WCFF), PA, USA
Official Selection/Screening
Student Films
2020
Play
Selekcja
Open Window International Film Challenge (OWIFC), 5th Edition, Kolkata, India
Official Selection - Quarterly Film Screening:
Student Film
2020
Play
Selekcja
21. Newport Beach Film Festival, CA, USA
Official Selection/Screening
Short Film
2020
Play
Selekcja
Sunday Shorts Film Festival, London, UK
Monthly short film festival - February 2020
Thriller
2020
Play
Selekcja
Fastnet Short Film Festival, Cork, Ireland
Official Selection/Screening; info: festival postponed to May 2021 due to Covid-19 pandemic
Short Films
2020
Play
Selekcja
Caorle Film Festival, Venice, Italy
Annual Event
Shortfilm
2020
Play
Selekcja
European Cinematography AWARDS (ECA), Amsterdam, Netherlands
Live screening - Official Selection 2020
Short Films
2020
Play
Selekcja
BlastOff - Screenplay, Theme-music and Film Festival, LA, USA
Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
Melkbos International Short Film Festival (MISFF), Cape Town, South Africa
Annual Event
Student Films
2020
Play
Selekcja
3. NYC Indie Film Awards, NY, USA
Monthly online competition
Short Films
2020
Play
Selekcja
Best Global Shorts - Season 3, Chennai, India
Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
4. SLIFF Online - St. Lawrence International Film Festival, NY, USA
Monthly online competition for short-format filmmakers - February 2020
Short Films
2020
Play
Selekcja
5. Sunday Shorts Film Festival, London, UK
Monthly International Film Competition - Feb 2020
Short Films
2020
Play
Selekcja
10. Eko International Film Festival (EKOIFF), Lagos, Nigeria
Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
5th SOMA Film Festival, NJ, USA
Annual Event
Narrative Short
2020
Play
Selekcja
Vegas CineFest International Film Festival, USA
Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
2nd International Film Festival of Ahmednagar (IFFA), India
Annual Event
Short Film
2020
Play
Selekcja
3rd Caorle Film Festival, Venice, Italy
Annual Event
Short Films
2020
Play
Selekcja
8th Speechless Film Festival, Minnesota, USA
Annual Event
Short Films
2019
Play
Nagroda
Moody Crab Film Fest, 3rd Edition, Moga, India
Best Short
Short Films
2019
Play
Nagroda
3rd American Filmatic Arts Awards, New York, USA
Annual Event
Best Foreign Short Student
2019
Play
Nagroda
Cult Critic Movie Awards - CCMA (26th monthly season), Kolkata, India
Best Student Film - November 2019
Student Films
2019
Play
Nagroda
Virgin Spring Cinefest (25th monthly season), Kolkata, India
Monthly International Film Competition - January 2020
Student Films
2019
Play
Nagroda
Canadian Cinematography Awards (CaCA), Toronto, Canada
Best Actress (Joanna Kulig) - November 2019
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
Canadian Cinematography Awards (CaCA), Toronto, Canada
Best Student Director - November 2019
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
New York Movie Awards, USA
Monthly film competition (November 2019)
Best Experimental Film
2019
Play
Nagroda
Eurasia International Monthly Film Festival, Moscow, Russia
Finalist - October 2019
Student Short Film
2019
Play
Nagroda
New York Cinematography AWARDS (NYCA), USA
Best Actress - Joanna Kulig
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
New York Cinematography AWARDS (NYCA), USA
Best Actor - Adam Woronowicz
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
New York Cinematography AWARDS (NYCA), USA
Best Student Director - October 2019
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
New York Cinematography AWARDS (NYCA), USA
Best Student Film - October 2019
Monthly film competition
2019
Play
Nagroda
Hollywood Screenings Film Festival, USA
Best International Performance (Joanna Kulig)
Annual Event
2019
Play
Nagroda
The South African Independent Film Festival, Cape Town
Best Experimental Film
Annual Event
2019
Play
Nagroda
The South African Independent Film Festival, Cape Town
Best Original Score (Dariusz Majelpnek)
Annual Event
2019
Play
Nagroda
Polish International Film Festival, Warsaw
Best International Short Film
Annual Event
2019
Play
Nagroda
5th Druk International Film Festival (DIFF), Paro, Bhutan
Best Student Film
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
Crown Wood International Film Festival, Kolkata, India
Best Experimental Film
Winner - Oct. / Nov. 2019
2019
Play
Nagroda
Around International Film Festival - ARFF Berlin, Germany
Best Experimental Film
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
White Deer International Film Festival, UK
Best Experimental Film
Winner - Sep./Oct. 2019
2019
Play
Nagroda
Linz International Short Film Festival, Austria
Best Cinematography
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
European Cinematography Awards, Amsterdam, Netherlands
Best Supporting Acting (Joanna Kulig)
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
European Cinematography Awards, Amsterdam, Netherlands
Best Student Director
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
European Cinematography Awards, Amsterdam, Netherlands
Best Student Film
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
Florence Film Festival, Italy
Best Actress (Joanna Kulig)
Winner - October 2019
2019
Play
Nagroda
Florence Film Awards, Włochy
Najlepsze Zdjęcia / Best Picture
Zwycięzca - październik 2019
2019
Play
Nagroda
TiSFF - Thessaloniki International Short Film Festival, Greece
Short Film Award
Cinematic Achievement Award
2019
Play
Nominacja
8th Paris Play Film Festival, France
Annual Event
Best Experimental
2019
Play
Nominacja
NexGn International Short Film Festival, India
Annual Event
Short Film
2019
Play
Wyróżnienie
Asia South East – Short Film Festival, Cambodia
Honourable Mention
Student Short Film
2019
Play
Wyróżnienie
Festiwal Kamera Akcja
10. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej - Konkurs Etiud i Animacji
Wyróżnienie za odrobinę formalnego szaleństwa i przekonujący, zabawny, szczery list miłosny do dzieci telewizji
2019
Play
Selekcja
Hollywood Blood Horror Festival, LA, USA
Monthly International Online Film Competition - December 2019 Edition
Short
2019
Play
Selekcja
Independent Shorts Awards (ISA), Los Angeles, USA
Monthly film competition (official selection - November 2019)
Short Film
2019
Play
Selekcja
Chambal International Film Festival - Season 4, Mumbai, India
Annual Event
Student Short Film
2019
Play
Selekcja
Lisbon Film Rendezvous, Portugal
Annual Event
Student Films
2019
Play
Selekcja
Alwar International Film Festival, Rajasthan, India
Annual Event
Short Films
2019
Play
Selekcja
Culver City Film Festival, LA, USA
Annual Event
Short Films
2019
Play
Selekcja
Under The Stars International Film Festival, Bari, Italy
Bi-monthly edition
Student Short
2019
Krasnale
Selekcja
20. Polish Film Festival, Los Angeles, USA
Annual Event
Short Film
2019
Play
Selekcja
Black Star International Film Festival, Ghana
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Filmnets Badalona Film Festival, Spain
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
International Kansk Video Festival, Russia
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
18. Filmfestival Münster, Germany
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
12. Bali International Film Festival, Indonesia
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Firenze Film Festival, Italy
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Portobello Film Festival (PFF), UK
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Trash Film Festival, Croatia
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
39. Cambridge Film Festival, UK
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
38. Festival de Cinema de Terror de Molins de Rei (EFFFF), Barcelona, Spain
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
MoziMotion Film Festival, Netherlands
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Fantasmagoría 2019: Muestra de cine fantástico y de terror en Medellín, Colombia
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
The Next Level International Film Festival (TNLIFF), Sydney, Australia
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Blue Danube Film Festival, Austria & Hungary
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Rabat International Author Film Festival (FICAR), Morocco
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Festival del cinema di Castelvolturno, Napoli, Italy
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
International FilmSchool Festival Tetouan, Morocco
Short Film
Anual Event
2019
Play
Selekcja
15. Filmfest Düsseldorf, Germany
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Vegas CineFest International Film Festival, USA
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Retro Avant Garde Film Festival (RAGFF), Cairo, Egypt
Short Experimental
Annual Event
2019
Play
Selekcja
South-East European Film Festival, Berlin/Paris
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Oaxaca FilmFest, Mexico
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Linea d’Ombra Festival - CortoEuropa competition, Salerno, Italy
Short Fiction Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Dada Saheb Phalke Film Festival, Delphi, India
Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Le Prince International Film Festival, Caracas, Venezuela
Short Film Fiction
Annual Event
2019
Play
Selekcja
San Antonio Independent Film Festival, Ecuador
Short Experimental
Annual Event
2019
Play
Selekcja
66. Martovski Festival - Belgrade Documentary and Short Film Festival, Serbia
International Short Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
33. Braunschweig International Film Festival, Germany
Curious Oddities Category (orig. Kuriose Sonderbarkeiten) - Selection/Screening
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Aesthetica Short Film Festival, York, UK
Experimental Film
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Richmond International Film Festival, Virginia, U.S.
Narrative Short - Official Film Selection
Annual Event
2019
Play
Selekcja
Busan International Art Film Festival (BIAFF), South Korea
Screening
Official Selection
2018
Play
Nagroda
Bytom Film Festiwal
Statuetka Bytomskiego Lwa
Najlepszy film w kategorii Fabuła
2018
Krasnale
Selekcja
InShort Film Festival, London, UK
Annual Event
Short Film Competition
2018
Krasnale
Selekcja
Dracula International Film Festival, Brasov, Romania
Annual Event
Short Film Competition
2018
Krasnale
Selekcja
KisaKes Short Film Festival, Istanbul, Turkey
Annual Event
Fiction Film Competition
2018
Krasnale
Selekcja
Chaniartoon - International Comic & Animation Festival, Greece
Annual Event
Short Student Film Competition
2018
Krasnale
Selekcja
CortoNero, Naples, Italy
Annual Event
Noir Short Film Competition
2018
Krasnale
Selekcja
Student International Film Festival (STIFF), Croatia
Annual Event
Fiction Film
2018
Krasnale
Selekcja
Cefalù Film Festival, Palermo, Italy
Annual Event
Pino Scicolone
2017
Krasnale
Selekcja
18. Izmir International Short Film Festival, Turkey
Annual Event
International Short Fiction Film
2015
Miruna
Nagroda
Imphal International Short Film Festival, Imphal, India
Short Film Award
Najlepsza Reżyseria
2015
Miruna
Selekcja
VI Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej "Kamera Akcja", Łódź, Poland
Annual Event
Student Film
2015
Miruna
Selekcja
Watersprite Film Festival, Cambridge, UK
Annual Event
Student Film - Fiction
2015
Miruna
Selekcja
Córtex Short Film Festival, Sintra, Portugal
Annual Event
International Competition - Fiction
2014
Miruna
Nagroda
Alicante Film Festival, Hiszpania
Short Film Award
Najlepszy Europejski Film Krótkometrażowy
2014
Miruna
Nagroda
ClujShorts - International Short Film Festival, Kluż-Napoka, Rumunia
Short Film Award
Nagroda Dziennikarzy
2014
Miruna
Nagroda
Międzynarodowy Studencki Festiwal Filmowy, Opawa, Czechy
Student Film Award
I nagroda w kategorii Film Fabularny
2014
Rozmowa
Selekcja
11. Neisse Filmfestival, Grosshennersdorf, Germany
Annual Event
Documentary
2014
Rozmowa
Selekcja
Zagreb Film Festival (ZFF), Croatia
Annual Event
Documentary
2014
Miruna
Selekcja
8th International Short Film Festival Psarokokalo, Athens, Greece
Annual Event
Short Films
2014
Miruna
Selekcja
11. Konstanzer Kurz. Film. Spiele (KFS), Konstanz, Germany
Annual Event
Short Film
2014
Miruna
Selekcja
6th Short Waves Festival, Poznań, Poland
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Nagroda
11. Festiwal Filmów Studenckich Łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle", Łódź, Poland
Najlepszy trailer do filmu konkursowego
Short Films
2013
Miruna
Nagroda
International Short Film Festival, Brno, Czechy
Short Film Award
Best Cinematography
2013
Miruna
Nagroda
Outlier Film Festival, Halifax, Kanada
Short Film Award
Nagroda Publiczności za najlepszy film krótkometrażowy
2013
Miruna
Nagroda
Phoenix International Film Festival, USA
Short Film Award
Best Short Film
2013
Miruna
Nagroda
Batumi International Art House Film Festival (BIAFF), Gruzja
International Competition - Short Films
Grand Prix
2013
Miruna
Nagroda
Garden State Film Festival, Asbury Park, USA
Short Film Award
International Narrative Short – College
2013
Rozmowa
Wyróżnienie
Magma - Mostra Di Cinema Breve, Acireale (Sicily), Italy
Special Mention
Experimental Documentary Shorts
2013
Miruna
Wyróżnienie
International Film Festival "STEPS", Charków, Ukraina
Short Film Award
Wyróżnienie Specjalne
2013
Rozmowa
Selekcja
10th Jameson CineFest, Miskolc, Hungary
Annual Event
Documentary
2013
Szczegół
Selekcja
Mediawave International Film and Music Festival, Hungary
Annual Event
Short Fictions
2013
Rozmowa
Selekcja
Hot Docs Festival, Toronto, Canada
Annual Event
Documentary
2013
Rozmowa
Selekcja
Night Contact Multimedia and Photography Festival, London, UK
Annual Event
Documentary
2013
Rozmowa
Selekcja
Family Film Project, Porto, Portugal
Annual Event
Documentary
2013
Miruna
Selekcja
Family Film Project, Porto, Portugal
Annual Event
Fiction
2013
Miruna
Selekcja
South West London International Film Festival (SWIFF), UK
Annual Event
Short Fiction
2013
Miruna
Selekcja
6. DukaFest - International Student Film Festival, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Annual Event
Student Films
2013
Miruna
Selekcja
XV edición del Certamen Internacional de Cortos Ciudad de Soria
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
Atlanta Philosophy Film Festival, USA
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
10th Jameson CineFest, Miskolc, Hungary
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
12. St.Petersburg International Festival of Debut and Student Films Beginning, Russia
Annual Event
Student Short Film Competition
2013
Miruna
Selekcja
18th Split Film Festival, Croatia
Annual Event
Short Films Competition
2013
Miruna
Selekcja
54th Brno International Short Film Festival, Czech Republic
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Selekcja
15th Cinessonne European Cinema Festival, Essonne, France
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Selekcja
15th International Film Festival of Bratislava, Slovakia
Annual Event
Student Film
2013
Miruna
Selekcja
19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda & Anima, Kraków, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, Wrocław, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
8. Międzynarodowy Festiwal Młodej Sztuki, Bełchatów, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN, Wrocław, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
Quest Europe - IX Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
QL Film Festival, Katowice, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
Kinoteatr Projekt, Lublin, Poland
Annual Event
Short Films
2013
Miruna
Selekcja
Lume International Film Festival (LIFF), São Luís, Brazil
Annual Event
Short Film Competition; movie was presented in the opening gala session
2013
Miruna
Selekcja
10th Tirana International Film Festival, Albania
Annual Event
Student Film Competition
2013
Rozmowa
Selekcja
3rd Visions Film Festival, Wilmington, NC, USA
Annual Event
Short Film - Documentary
2013
Miruna
Selekcja
3rd Visions Film Festival, Wilmington, NC, USA
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Selekcja
7th River Film Festival (RiFF), Padova, Italy
Annual Event
Short Film - Fiction
2013
Miruna
Selekcja
10th Naoussa International Film Festival, Greece
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Selekcja
4th Bangkok International Student Film Festival (BISFF), Thailand
Annual Event
Student Film
2013
Miruna
Selekcja
2. Ayvalik International Film Festival (AYIFF), Turkey
Annual Event
Short Film
2013
Miruna
Selekcja
5th Frederick Film Festival (F3), Maryland, USA
Annual Event
Short Film Competition
2012
Szczegół
Nagroda
VI Festiwal Krótkich Form Internetowych X-OZY, Lubliniec, Poland
III Nagroda
Short Films
2012
Rozmowa
Nagroda
Etiuda & Anima - Międzynarodowy Festiwal Filmowy, Kraków
Nagroda Dyrektora Artystycznego Festiwalu
Wielki (Nie)Doceniony
2012
Rozmowa
Nagroda
Minsk International Film Festival "Listopad", Białoruś
Young Documentary Film Competition
Best Film
2012
Rozmowa
Nagroda
International Yasujiro Ozu Short Film Festival, Włochy
Ozu Doc Maneki Neko Short Film Award
Best Film
2012
Rozmowa
Nagroda
Exground filmfest, Wiesbaden, Niemcy
International ON-VIDEO competition
Best ON VIDEO film
2012
Miruna
Wyróżnienie
6. Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada", Gniezno, Poland
Wyróżnienie Jury Studenckiego
Studenci/Students
2012
Rozmowa
Wyróżnienie
Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia, Kędzierzyn-Koźle
Annual Event
Publicystyka 2012 - Student Film category
2012
Pobaw się ze mną
Selekcja
38th Filmets Badalona Film Festival, Spain
Annual Event
Short Film
2012
Pobaw się ze mną
Selekcja
1. Ayvalik International Film Festival (AYIFF), Turkey
Annual Event
Short Film
2012
Pobaw się ze mną
Selekcja
8. Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego Quest Europe, Zielona Góra, Poland
Annual Event
Short Film
2012
Szczegół
Selekcja
2nd International Crime and Punishment Film Festival, Istanbul, Turkey
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
XI International Kansk Video Festival, Russia/Siberia
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
IMAGINARIA Film Festival, Puglia, Italy
Annual Event
Student Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
9th Naoussa International Film Festival, Greece
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
5th Lviv International Short Film Festival Wiz-Art, Ukraine
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
3. International Short Film Festival "Con i minuti contati”, Montefalco, Italy
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
5th International Documentary and Short Film Festival of Kerala (IDSFFK), India
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
MECAL - XIV Barcelona International Short and Animation Film Festival, Spain
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
6. MFFK ŻUBROFFKA - International Short Film Festival, Michałów, Poland
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
6. Festiwal Filmu i Sztuki “Dwa Brzegi”, Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą, Poland
Annual Event
Short Films
2012
Szczegół
Selekcja
4. Solanin Film Festiwal, Nowa Sól, Poland
Annual Event
Konkurs Kina Nowej Formy
2012
Szczegół
Selekcja
IX Węgiel Film Festiwal, Katowice, Poland
Annual Event
Short Films
2012
Rozmowa
Selekcja
14th Belo Horizonte International Short Film Festival, Brazil
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
15th Zanzibar International Film Festival (ZIFF), Tanzania, East Africa
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
5th International Documentary and Short Film Festival of Kerala (IDSFFK), India
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
FEST - International Film Festival, Espinho, Portugal
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
58. Kurzfilmtage - International Short Film Festival, Oberhausen, Germany
Annual Event
Short Films
2012
Rozmowa
Selekcja
59th Belgrade Documentary and Short Film Festival, Serbia
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
1st International Motion Festival (IMF), Cyprus, Greece
Annual Event
Short Films
2012
Rozmowa
Selekcja
ZagrebDox - International Documentary Film Festival, Croatia
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
10th International Festival Signes de Nuit, Paris, France
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
The Village Doc Festival, Milan, Italy
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
Berwick Film & Media Arts Festival (BFMAF), UK
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
11. St.Petersburg International Festival of Debut and Student Films Beginning, Russia
Annual Event
Short Films
2012
Rozmowa
Selekcja
Atlanta Philosophy Film Festival, USA
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
7. MiradasDoc - International Documentary Film Festival, Guía de Isora, Spain
Annual Event
Student Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
5. DukaFest - International Student Film Festival, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
Annual Event
Student Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
21. dokumentART Film Festival, Neubrandenburg, Germany
Annual Event
Documentary Film
2012
Rozmowa
Selekcja
24. Istanbul International Short Film Film Festival, Turkey
Annual Event
Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
CineMAiubit - International Student Film Festival, Bucharest, Romania
Annual Event
Student Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
15. International Film Festival "Zoom - Zbliżenia", Jelenia Góra, Poland
Annual Event
Short Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
7. Festiwal Filmowy "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA”, Poland
Annual Event
Student Documentary
2012
Rozmowa
Selekcja
4. Short Waves Festival, Poznań, Poland
Annual Event
Documentary Short
2012
Rozmowa
Selekcja
XIX Festiwal Sztuki Filmowej “Prowincjonalia”, Poland
Annual Event
Documentary Film
2012
Szczegół
Selekcja
Festiwal Filmowy “Kocham Dziwne Kino” VOL.1, Pabianice, Poland
Annual Event
Short Film
2012
Rozmowa
Selekcja
Festiwal Filmowy “Kocham Dziwne Kino” VOL.1, Pabianice, Poland
Annual Event
Documentary Film
2012
Rozmowa
Selekcja
4. Solanin Film Festiwal, Nowa Sól, Poland
Annual Event
Documentary Film
2012
Miruna
Selekcja
11th International Student Film and Video Festival of Beijing Film Academy, China
Annual Event
International Short
2012
Miruna
Selekcja
11. Festiwal Filmów Studenckich Łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle", Łódź, Poland
Annual Event
Student Film
2012
Miruna
Selekcja
28. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy, Poland
Annual Event
Short Films
2011
Pobaw się ze mną
Nagroda
Tbilisi Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich, Gruzja
Student Award
Najlepsza Reżyseria
2011
Szczegół
Nagroda
Przegląd Krótkich Form Filmowych 4'64", Białystok
Krótkie formy filmowe
Nagroda Główna
2011
Rozmowa
Nagroda
EUROSHORTS - Międzynarodowy Festiwal Filmowy, Warszawa
Film Dokumentalny
Najlepszy Film Dokumentalny
2011
Rozmowa
Nagroda
Okiem Młodych - Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych, Świdnica
Film Dokumentalny
Nagroda Główna
2011
Rozmowa
Nagroda
Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"
Jantar 2011
Najlepszy Dokument
2011
Rozmowa
Nagroda
Tirana International Film Festival, Albania
Documentary Film Award
Best Documentary Short Film
2011
Szczegół
Wyróżnienie
OFFELIADA Festiwal Filmowy, Gniezno
Jury Młodego Widza
Short Film
2011
Pobaw się ze mną
Selekcja
29e Festival Tous Courts d'Aix-en-Provence, France
Annual Event
Short Film
2011
Pobaw się ze mną
Selekcja
6. Festiwal Filmowy "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA”, Poland
Annual Event
Short Film
2011
Szczegół
Selekcja
9. St.Petersburg International Festival of Debut and Student Films Beginning, Russia
Annual Event
Opening - Short Films
2011
Rozmowa
Selekcja
11th Lille International Short Film Festival, France
Annual Event
Documentary
2011
Rozmowa
Selekcja
51. Krakowski Festiwal Filmowy (KFF), Kraków, Poland
Annual Event
Short Documentary
2011
Rozmowa
Selekcja
BEST OFF 2011 - Przegląd Najlepszych Filmów Polskiego Kina Niezależnego, Warszawa, Poland
Annual Event
Student Documentary
2011
Rozmowa
Selekcja
IX Festiwal Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle", Łódź, Poland
Annual Event
Student Documentary
2011
Rozmowa
Selekcja
21. Festiwal Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", Łódź, Poland
Annual Event
Student Documentary
2010
Pobaw się ze mną
Wyróżnienie
6. Festiwal Filmowy i Artystyczny - Lato Filmów, Warszawa, Poland
Konkurs Krótkich Filmów z Najlepszym Scenariuszem
Wyróżnienie
2010
Pokemon
Selekcja
VIII Festiwal Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle", Łódź, Poland
Annual Event
Documentary Short
2010
Pokemon
Selekcja
Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych (MFFD) – Tranzyt, Poznań, Poland
Annual Event
Short Documentary
2010
Pobaw się ze mną
Selekcja
9. Open St.Petersburg Student Film Festival, St Petersburg, Russia
Annual Event
Short Film
2010
Pobaw się ze mną
Selekcja
4. NexT International Film Festival, Bucharest, Romania
Annual Event
Short Film
2010
Pobaw się ze mną
Selekcja
35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Gdynia Poland
Annual Event
Konkurs Młodego Kina
2010
Patrz na mnie
Selekcja
Ayvalik International Film Festival (AYIFF), Turkey
Annual Event
Short Film
2010
Patrz na mnie
Selekcja
12th Belo Horizonte International Short Film Festival, Brazil
Annual Event
Short Film
2010
Patrz na mnie
Selekcja
49th Golden Knight Malta International Short Film Festival
Annual Event
Short Film
2009
Patrz na mnie
Selekcja
Sopot Film Festival, Poland
Annual Event
Short Film
2008
Obiad
Wyróżnienie
OFFF 2008, Centrum Sztuki Współczesnej, Kraków, Poland
Annual Event
Short Documentary
Wykształcenie i szkolenia
Rok
Nazwa
Wydział
Typ
Miasto, Państwo
2020
“Storytelling, The Art of Healing” by Barbara McVeigh … focusing on the power of stories to manifest change and inspiration in today’s global world with emphasis on oral, film and self-published books. Organized by Alwar International Film Festival
Warsztat
Alwar, IN
2020
"How to write Log-line of a Film" by Irfan Jami. Organized by Alwar International Film Festival
Warsztat
Alwar, IN
2020
"Changing Scenario of the Indian Cinema with the Society" by Anil Ballani. Organized by Alwar International Film Festival
Warsztat
Alwar, IN
2020
"Storyboard Designing for Films" by Jiwan Kalia. Organized by Alwar International Film Festival & Avnish Rajvanshi Productions
Warsztat
Alwar, IN
2020
"Psychology, Technology and Art" by Keyuri Shah. Organized by Alwar International Film Festival & Avnish Rajvanshi Productions
Warsztat
Alwar, IN
2020
"Art and Nuances of Film Editing" with Dilip Deo; presented by Alwar International Film Festival & Avnish Rajvanshi Productions, organizers of the the Hague Global Cinema Festival, Manjar Productions Alwar and the Hague Global Cinema Festival
Warsztat
Alwar, IN
2016
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera
reżyseria
Uczelnia
Łódź, PL
2013
Reżyseria Teatralna i technika pracy z aktorem; uczestnictwo o charakterze obserwatora w wielomiesięcznych próbach do spektaklu K. Lupy pt. "Miasto Snu"
Inne
Kraków, PL
2013
"Storyboards: Diary of the Film", organizowany przez Bangkok International Student Film Festival; Bangkok Art and Culture Centre; prowadzący: Khemmapat Patcharawit
Inne
Pathum Wan, TH
2013
"Warsztat Reżyserski" z profesorem Wojciechem Marczewskim, Wykonanie etiudy fabularnej we współpracy ze scenarzystą
Warsztat
Łódź, PL
2013
Jan Jakub Kolski – Budowa sceny akcji
Warsztat
Łódź, PL
2013
WORKING WITH ACTORS z reżyserem Udayanem Prasadem
Warsztat
Łódź, PL
2012
Reżyseria Teatralna i technika pracy z aktorem; cykl zajęć dla studentów reżyserii teatralnej i aktorstwa prowadzonych przez Krystiana Lupę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie
Inne
Kraków, PL
2012
Efekty specjalne w filmie fabularnym; warsztat organizowany przez pracowników firmy Platige Image
Warsztat
Warszawa, PL
2012
Praca nad scenariuszem z perspektywy Psychologii Zorientowanej na Proces; warsztat organizowany przez Stowarzyszenie FILM 1,2
Warsztat
Warszawa, PL
2012
"The potentials of integrating video art and video making in the visual arts classroom: a hands-on workshop", warsztaty organizowane przez International Motion Festival in Cyprus; European University Cyprus (EUC); prowadząca: Nicoleta Avgousti
Warsztat
Nicosie, CY
2012
"The World in Motion", wykład organizowany przez International Motion Festival in Cyprus; European University Cyprus (EUC); prowadząca: Roswitha Rodrigues
Inne
Nicosie, CY
2012
"In the viewer’s eyes", wykład organizowany przez International Motion Festival in Cyprus; European University Cyprus (EUC); prowadzący: Zohar Elefant
Inne
Nicosie, CY
2012
Robert Gliński – przeprowadzanie castingu, praca i filmowanie aktora nieprofesjonalnego
Warsztat
Łódź, PL
2012
Sławomir Idziak – warsztaty filmowe
Warsztat
Łódź, PL
2012
Filip Bajon - realizacja sceny w jednym ujęciu
Warsztat
Łódź, PL
2011
„Roundtable - How did we document war in the war 1991-1995?”, organizowany przez ZAGREBDOX Internatinal Documentary Film Festival in Croatia; moderator: Diana Nenadić
Inne
Zagreb, HR
2011
Workshop sur la scénographie par prof. Ewa Braun, décoratrice, costumière et directrice artistique polonaise, lauréate d’Oscar (1994)
Warsztat
Łódź, PL
2011
Warsztaty aktorskie z profesorem Zbigniewem Brzozą – "Dramaturgia Sceny"
Warsztat
Łódź, PL
2010
Mistrzowski wykład Wernera Herzoga, organizowany przez PLANETE DOC REVIEW; prowadzący: Michał Chaciński, Pamela Cohn
Kurs
Warszawa, PL
2007
Uniwersytet Warszawski - Wydział Historyczny (Etnologia i Antropologia Kultury)
inny
Uczelnia
Warszawa, PL
Dorobek artystyczny
Film
Rok
Kategoria
Tytuł
Udział
Obsada
Reżyseria
Producent
2020
Film fabularny
Ciotka Hitlera
Inne
Marta Ścisłowicz, Piotr Kaźmierczak
Michał Rogalski
Akson
2020
Film fabularny
Mayday
Inne
Piotr Adamczyk, Diana Baczkowska, Alicja Baran
Sam Akina
JW Production, Crystal Palace, Kino Świat, Dom Snów
2020
Film fabularny
Bad Boy
Inne
Patryk Vega
2019
Film fabularny
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
Inne
Tomasz Szafrański
Dogoda Media
2019
Film fabularny
Kolej na miłość
Inne, Reżyser II
Miguel J. Vélez
Lanterna Pictures
2018
Film fabularny
Klecha
Reżyser II
Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, ...
Jacek Gwizdała
V-Film / Telewizja Polska
2018
Etiuda szkolna
Play
Reżyser, Scenariusz
Adam Woronowicz, Joanna Kulig, Alan Tybulczuk
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi, Adrian Pawłowski & Michał Mrowca
Opis: Mężczyzna trawiony przez poczucie winy, że nie odważył się stanąć w obronie matki wciela się w rolę jej mordercy i zmusza dziesięcioletniego siebie do zmierzenia się z traumą.
2015
Etiuda szkolna
Pomóż mi
Reżyser
Wiktoria Jurkowska, Wiktor Wiśniewski
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
2015
Etiuda szkolna
Nothing that has happened so far has been anything we could control
Reżyser
Wojciech Kalita, Kaja Walden
Michał Modlinger, Sara Bustamante-Drozdek, Justyna Mytnik, Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
2015
Film dokumentalny
Ian
Reżyser, Scenariusz
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
2015
Krótkometrażowy
Krasnale
Scenariusz, Reżyser, Producent
Paulina Walendziak, Krzysztof Lach, Tomasz Myśliwiec
Piotr Sułkowski
Warsaw Financial Center / Film Fiction
Opis: Nastoletnia dziewczyna budzi się w domku dla lalek. Ku swemu przerażeniu zauważa, że przez okienko przygląda się jej wielkie oko. Jeden z krasnali trzymających domek pstryknięciem wyłamuje jego drzwi i wkłada tam swój monstrualny język.
2013
Etiuda szkolna
Pornos
Scenariusz, Obsada aktorska, Reżyser
Mirosław Baka, Piotr Sułkowski, Sandra Korzeniak
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: Barman kocha się w striptizerce. Brak śmiałości nie pozwala mu na nawiązanie kontaktu…
2013
Etiuda szkolna
Miruna
Reżyser, Scenariusz
Andrzej Chyra, Anna Gorajska, Tomasz Schuchardt, Henryk Niebudek, Dawid Chara
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi, Cinema Factory Halikowski Film Production, Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film
Opis: Po kłótni ze swoim kochankiem roztrzęsiona dziewczyna wsiada do samochodu nieznajomego. Ich wspólna podróż rodzi wzajemną fascynację, która doprowadzi mężczyznę do głębokiego wglądu w siebie i fatalnego spełnienia jego obsesyjnych pragnień.
2011
Etiuda szkolna
Szczegół
Reżyser, Scenariusz
Anna Gorajska, Bogusław Suszka
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: XIX wiek. Szantażowana dziewczyna zgadza się pozować nago. Fotograf robi zdjęcie. Wydaje się być idealne, a jednak pozostaje jeden, drobny…
2011
Film dokumentalny
Rozmowa
Reżyser, Scenariusz
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: „Kiedyś wiedziałam kim jest dla mnie Bóg, ale teraz uciekła mi ta myśl. Bo gdyby był to by mnie zatrzymał na ostatnim stopniu gdy wchodziłam do mieszkania człowieka żeby go zabić.” Znają się tylko z listów, które piszą do siebie od ośmiu lat. Dziś Agnieszka wychodzi na przepustkę, na której zobaczy go po raz pierwszy.
2010
Etiuda szkolna
Exe
Reżyser, Scenariusz
Maciej Pesta, Sylwia Karczmarczyk, Piotr i Paweł Kamińscy
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: Impresja science-fiction na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka pt. Elektryczna Mrówka.
2010
Etiuda szkolna
Pobaw się ze mną
Reżyser, Scenariusz
Anna Gorajska, Marcin Korcz, Paweł Stankiewicz, Katarzyna Tercz, Maria Seider
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: W uczucie dwojga młodych ludzi wkracza ktoś trzeci. Siła Siergieja jednocześnie budzi fascynacje i lęk w Oli, która podejmuje wyzwanie tajemniczego mężczyzny.
2009
Film dokumentalny
Karol
Reżyser
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: Z 30 letnim bohaterem odwiedzamy jego dom rodzinny. Karol, niegdyś głęboko wierzący, dziś zdeklarowany ateista w ironiczny sposób opowiada o trudnych relacjach pomiędzy nim a katolicką rodziną. Spektaklowi przygląda się mieszkający z rodzicami jego młodszy brat Krzyś.
2009
Film dokumentalny
Magnes
Reżyser
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: Obserwacja zachowań i relacji przebiegających pomiędzy tancerkami GOGO. Zrealizowane podczas nocy spędzonej z nimi w garderobie jednego z łódzkich klubów tańca erotycznego.
2009
Film dokumentalny
Pokemon
Reżyser
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: W filmie obserwujemy relacje dwojga młodych ludzi: 17letniej Asi i oczarowanego nią 17letniego Bartka. Pierwsze letnie noce. Bartek nosi w sobie tajemnicę. Czy to, co zdarzyło się kiedyś ma wpływ na to, kim jest teraz i na jego dzisiejszą relacje z dziewczyną?
2009
Etiuda szkolna
Patrz na mnie
Reżyser, Scenariusz
Justyna Wasilewska, Dobromir Dymecki
Piotr Sułkowski
Szkoła Filmowa w Łodzi
Opis: Film o granicy dzielącej dwoje ludzi, którzy mimo erotycznej fascynacji nie potrafią zrozumieć siebie nawzajem.
2008
Film dokumentalny
Obiad
Reżyser
Piotr Sułkowski
Opis: Próba oddania przepełnionego samotnością stanu wewnętrznego młodej kobiety.
Telewizja
Rok
Kategoria
Tytuł
Udział
Obsada
Reżyseria
Producent
2020
Serial fabularny
Królestwo Kobiet
Reżyser II
Karolina Gruszka, Gabriela Muskała, Krystyna Janda
Maciej Bochniak
TVN
Inne
Rok
Kategoria
Tytuł
Udział
Obsada
Reżyseria
2019
Teledysk
NOŻE - "Zue"
Reżyser
Piotr Sułkowski
2014
Teledysk
WNDKR (Michał Wendeker) - Nobody's Home
Reżyser
Piotr Sułkowski
2010
Kampania społeczna
Przygotuj się na sztorm - Spot VIII Festiwal Filmów Studenckich „Łodzią po Wiśle”
Reżyser
Piotr Sułkowski

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies.